PK-SPRÁVA NEMOVITOSTÍ   NEJDEK

 

 

 

Co se nám povedlo ....

 

Reference, náměty z našeho domu:

 

18.10.2007 výměna stoupaček svislé kanalizace. Společnost TOVOZ JV, s.r.o. provedla výměnu šesti stoupaček odpadů včetně kulových uzávěrů teplé a studené vody v jednotlivých bytech v průběhu 14-ti dnů. Zhotovitel garantuje záruku za provedené práce v trvání 60ti měsíců. Společnost zajišťuje servis nepřetržitě 24 hodin denně.

 

13.7.2006 provedena rekonstrukce výtahů v domě Okružní 1175-1176.

Společnost VKV Karlovy Vary ukončila montážní práce obou výtahů v předstihu o 10 dnů proti podepsané smlouvě.

Rekonstrukcí výtahů byly odstraněny všechny bezpečnostní rizika podle ČSN EN 81-80 (ČSN 27 4003) platné od 1.7.2004.

Motor výtahu je řízen frekvenčním měničem, modernizovaný rozvaděč, výměna dveří a portálů, automatické hlídání přetížení, telefon v kabíně a další. 

 

 

 

V prostoru přízemí je vyhrazena jedna místnost pro kola, druhá pro kočárky. Vzhledem k počtu bydlících vlastníků v domě  je místnost na počet kol příliš malá a kola byla naskládána jedno přes druhé. Docházelo často k poškození, nemluvě o nemožnosti, aby si dítě své kolo vyndalo.

Po vybavení kolárny stojany jsou všechny kola dostupná a nehrozí ani poškození.

 

 

 

 

Dne 4.3.2006 při běžné kontrole zjištěn havarijní stav střechy. Hrozilo prolomení střechy následkem váhy sněhu. Krov střechy byl značně narušen a rychlým zásahem podepřen trámy. Již 5.3.2006 byla odstraněna část zmrzlého sněhu. Práce na odstranění havarijní situace zahájila firma Gajdoš i v sobotu a v neděli. Příkladnou organizací správy se povedlo zažehnat nebezpečí značných škod, které hrozily prolomením střechy. Škody ohlášeny a částečně uhrazeny pojišťovnou.

 

 

 

 

Kancelář SVJ v přízemí domu Okružní 1176. 3x v měsíci (10. 14. a 15. dne) je přítomen pokladník SVJ a zde je možno uhradit přímo náklady na bydlení v hotovosti. Služba je k dispozici seniorům, kteří nemají možnost I-net bankovníctví a mají problémy s návštěvou pošty.

PK-SPRÁVA NEMOVITOSTÍ © 2007 ÚvodStanovy DokumentaceVaše dotazyKontaktReference
footer image footer image